לפניות בנושא חלקי חילוף לכל סוגי הרכב, צרו עימנו קשר: 0779630267 או בנייד: 0549251988  טלפון נוסף: 03-7291073

שאלות ותשובות

מדוע חשוב שפנסי הרכב יהיו נקיים?
פנסי הרכב הם כלי בטיחותי ראשון במעלה, בשעות היום תפקידם להתריע על נוכחותנו בכביש ובשעות הלילה להאיר את דרכנו, פנסים לרכב, מלוכלכים לא יאפשרו לקרן האור להאיר את הדרך אלא יגרמו לבליעה ולפיזור לא נכון של האור, פנסים נקיים חשובים והכרחיים לשמירה על בטיחותנו, וודאו שפנסי הרכב שלכם נקיים ומאירים כהלכה.

האם מומלץ להשתמש במראה פנוראמית לרכב?
בשנים האחרונות ניתן לראות בכבישים יותר ויותר רכבים אשר בהם מותקנת מראה נוספת על מראת הצד, מראה זו ידועה בשם מראה פנורמית, מראה המאפשרת לנהג שדה ראייה רחב יותר.
מבנה המראה הפנוראמית מאפשר לראות שטח רחב יותר מאחורי הרכב אך הדבר מתבצע בצורה מעוותת, המראה הפנוראמית אונה מספקת אומדנים אמיתיים למרחק הרכב שמאחורינו ולכן יש הטוענים שלא כדאי להשתמש בה, למרות זאת על ידי למידה והסתגלות לתמונה שמציגה המראה הפנוראמית ושימוש מקביל במראת הצד יכולים לסייע לנהגים ולספק תמונת מצב טובה על כלי הרכב שמסביב לרכב.

האם כל אחד מוסמך לביצוע פחחות וצבע לרכב?
באופן עקרוני כל אחד יכול לבצע טיפול פחחות וצבע לרכב אך התוצאה הסופית בודאי שלא תהיה זהה, מטרת טיפול הפחחות הוא למגר את כל החלודה שאחזה בשילדה, בידיים לא מקצועיות ניתן לפספס אזורים בעלי חלודה וכך בעצם לא לפתור את הבעיה, עבודת פחחות וצבע מומלץ להשאיר לבעלי המקצוע היודעים באילו דרכים ניתן להסיר את החלודה ולשקם את הרכב.

אילו בעיות יכולות להתעורר בחלונות חשמל?
חלונות חשמל הם חלונות היכולים להיפתח בלחיצת כפתור, המנגנון העיקרי בחלון חשמלי הוא המנוע המשמש לפתיחת החלון, בניגוד למערכת המכאנית שדרשה שימוש בכוח היד בחלונות חשמליים מנוע קטן מעלה ומוריד את החלון, הבעיה הנפוצה ביותר היא ליקוי במנוע המביא להשבתתו, במקרה שכזה נדרש להחליף את המנוע.


+אופיר שיקלי