לפניות בנושא חלקי חילוף לכל סוגי הרכב, צרו עימנו קשר: 0779630267 או בנייד: 0549251988  טלפון נוסף: 03-7291073

פחחות וצבע לרכב

פעמים רבות אנו מסובבים את הראש בהשתאות למראה רכב נוצץ שחולף בדרכנו, לצבע הרכב תפקיד חשוב במראה הרכב וברושם שאותו הוא משרה על בעליו ועל הצופים בו, צביעת רכב דורשת מומחיות וניסיון רב, תורת ערבוב הצבעים, שיטות הצביעה ובחירת הצבע הנכון דורשים ידע רב ואינן ניתנים לביצוע בכל מקום.
תפקידו העיקרי של צבע הרכב הוא להגן על הרכב מפני מפגעי מזג האוויר, החשיפה המתמדת לאור השמש, לשינויי הטמפרטורה ולמזהמים שונים גורמים לבלאי גבוה בגוף הרכב, תפקיד הצבע הוא להילחם בכל הגורמים הללו ולשמור על הרכב לשנים רבות, טיפול בצבע הרכב כולל פוליש ווקס אך במשך הזמן שיטות אלו הופכות ללא יעילות ונדרשת צביעה מחודשת של הרכב, במקרים של תאונה או פגיעה מכאנית כלשהיא נדרשים תיקוני צבע מקומיים.

פחחות וצבע לרכב

צבע הרכב צריך להיות אחיד ורציף ללא שריטות ופגמים, כל פגיעה בצבע חושפת את גוף הרכב למזיקים נוספים, צביעת רכב נעשית בדרך כלל בתנור, צבעים המיועדים לתעשיית הרכב הינם צבעים מיוחדים הבונים שכבת מגן על גוף הרכב לכן תהליך הצביעה דורש חימום שמטרתו הקשיה של הצבע וסגירת קשרים כימיים שונים בתוכו.

אופיר חלפים לרכב מתמחים בצביעת כל סוגי הרכבים, אנו עובדים עם מיטב יצרניות הצבעים באירופה ובעולם כולו ומספקים ללקוחותינו מגוון רחב של צבעים בהתאמה לדרישותיהם, אנו מביאים ללקוחותינו את כל הטרנדים העכשוויים תוך שמירה על איכות עבודה שלא נראתה עוד בישראל.
בנוסף אנו מתמחים בתיקון חלונות חשמל לרכב.


+אופיר שיקלי