לפניות בנושא חלקי חילוף לכל סוגי הרכב, צרו עימנו קשר: 0779630267 או בנייד: 0549251988  טלפון נוסף: 03-7291073

דש בורד

אחד המאפיינים של הרכב הוא ה"דש בורד", לכל מי שאינו מכיר את המונח מדובר בפנל הקדמי של הרכב, עיצוב הפנל ומראהו קובע בצורה ניכרת את מראה הרכב, הפנל הינו הדבר הראשון בו מבחינים כאשר נכנסים לרכב ובדרך כלל נמצא עליו לחצני פיקוד שונים לנוחיותנו.

באופיר חלפים לרכב כל סוגי הדש בורדים ותא כפפות לכל סוגי הרכב כולל חלקים נילווים כגון: פנל רדיו, לוח שעונים, פיקוד מזגן ורדיו מקורי.
אז אין מה לרוץ לחברה ולשלם אלפי שקלים.

טלפון: 077-9630267

 

סקודה שברולט קרייזלר רנו פורד פולקסוואגן
מיציבושי סוזוקי יונדאי פג'ו סובארו סיטרואן
טויוטה יגואר דיטסו מרצדס ניסאן מאזדה
אופל דייהו קיה במו אאודי הונדה
volvo ביואיק רובר לנד רובר פיאט jeep

פנל לרדיו – אם תשאלו נהגים מהו הפריט שבלעדיו לא ניתן לנסוע ברכב, קרוב לוודאי שרבים יאמרו רדיו, הרדיו מאפשר לנו ליהנות ממוסיקה בדרכנו הגורמת לתחושת הזמן להשתנות, לרוב נמקם את הרדיו על הדש בורד, בצורה זו נוכל לשלוט בו כל אימת שנרצה, בדש בורד קיים פתח ייעודי המתאים במיוחד למערכות המוסיקה לרכב.

לוח שעונים – השעונים ברכבנו מספקים לנו אינדיקציה בזמן אמת על הפרמטרים השונים של הנסיעה, בדרך כלל מורכבים השעונים בחלק הקדמי של הדש בורד והם כוללים מד מהירות, מד דלק, מד סיבובי מנוע ושעון, במכוניות החדישות מותקן גם צג ממוחשב המציג נתונים נוספים היישר ממחשב הרכב.

פיקוד למזגן – בכל מכונית שיוצרה בעשר השנים האחרונות נוכל למצוא מזגן, תנאי מזג האוויר בישראל ובפרט חום הקיץ אינם מאפשרים נסיעה ברכב ללא מזגן, על גבי הדש בורד נוכל למצוא את כפתורי הפיקוד למזגן שבעזרתם אנו שולטים על טמפרטורת הרכב.
בבואנו לרכוש דש בורד עלינו למצוא אחד התואם את מודל הרכב שברשותנו, לרוב נוכל למצוא אחד שכזה בפירוקיות למיניהן.


+אופיר שיקלי