לפניות בנושא חלקי חילוף לכל סוגי הרכב, צרו עימנו קשר: 0779630267 או בנייד: 0549251988  טלפון נוסף: 03-7291073

חלקי מנוע

חלקי מנוע כגון: רדיאטור, אינג'קטור והמאורר הם חלקים שמתקלקלים באופן שכיח ברכבים בני 5 שנים ומעלה במקרים חריגים גם ברכבים בני 3 שנים.
אם הרכב יצא מתוקף האחריות אין צורך לרוץ למוסך המורשה ולשלם אלפי שקלים על חלקי חילוף, כיום ניתן לפנות לאופיר חלקי חילוף לקנות את החלק המבוקש וגם להתקין אותו במקום.

טלפון: 077-9630267

 

 

 

סקודה שברולט קרייזלר רנו פורד פולקסוואגן
מיציבושי סוזוקי יונדאי פג'ו סובארו סיטרואן
טויוטה יגואר דיטסו מרצדס ניסאן מאזדה
אופל דייהו קיה במו אאודי הונדה
volvo ביואיק רובר לנד רובר פיאט jeep

אינג'קטור
האינג'קטור הוא שמו הלועזי של מזרק הרכב, חלק זה במנוע הרכב אחראי על הזרקת הדלק אל המנוע.
המנועים שבהם נעשה שימוש ברכב הם מנועי בעירה פנימית המסוגלים להפוך את האנרגיה המשתחררת בזמן שריפת הדלק לתנועה, תפקיד האינג'קטור הוא להכניס אל תוך הבוכנות את כמות הדלק המתאימה בכדי לקבל את הנצילות המקסימאלית, אחת העצות אותן נהוג לתת כאשר הרכב מתחיל לקרטע היא החלפה של האינג'קטורים ברכב.

מאורר מנוע
אם יצא לכם להביט מתחת למכסה המנוע של רכבכם בודאי הבחנתם במאוורר גדול המותקן בקדמת הרכב, מאוורר זה הוא בעל חשיבות מכרעת לפעולתו התקינה של המנוע.
היות והמנוע עובד בטמפרטורות גבוהות מאוד נדרש לווסת את כמות החום אותה הוא מייצר, תפקידו של המאוורר הוא לסייע בהוצאת החום מן המנוע והחוצה, במהלך הנסיעה כאשר טמפרטורת המנוע מגיעה לערך מסוים נכנס המאוורר לפעולה, לרוב הוא יהיה ממוקם בצמוד לרדיאטור כדי להשיג יכולת סילוק חום טובה יותר.

רדיאטור לרכב
הרדיאטור הינו חלק מרכזי ממערכת הקירור ברכב, תפקיד הרדיאטור הוא לפנות את החום המופק במנוע ובכך לשמור על טמפרטורת העבודה שלו, הרדיאטור מורכב מצלעות קירור שבתוכם זורם נוזל, לרוב נמצא את הרדיאטור בקדמת הרכב במקום המאפשר זרימה טובה של אוויר.
במצבים שבהם הטמפרטורה עולה נכנס לפעולה מאורר הממוקם מאחורי הרדיאטור, תפקיד המאוורר הוא לסייע בסילוק החום.

תגיות: רדיאטור רכב, אינגקטור, מאוור מנוע.


+אופיר שיקלי