לפניות בנושא חלקי חילוף לכל סוגי הרכב, צרו עימנו קשר: 0779630267 או בנייד: 0549251988  טלפון נוסף: 03-7291073

ראש מנוע

מחפשים ראש מנוע, קרבורטור או מגדש טורבו?

אצלנו תוכלו לרכוש ראש מנוע משומש במצב חדש לכל סוגי הרכב כולל כל החלקים הנילווים כגון: מגדש טורבו, בית מצערת וקרבורטור.

לחצו על סוג הרכב או צרו עימנו קשר: 077-9630267

 

סקודה שברולט קרייזלר רנו פורד פולקסוואגן
מיציבושי סוזוקי יונדאי פג'ו סובארו סיטרואן
טויוטה יגואר דיטסו מרצדס ניסאן מאזדה
אופל דייהו קיה במו אאודי הונדה
volvo ביואיק רובר לנד רובר פיאט jeep

לב ליבו של הרכב הוא המנוע על מכלול חלקיו השונים, פעילות תקינה של הרכב מחייבת שמירה על מנוע תקין, טיפולי אחזקה תקופתיים הינם צורך מחייב לכל מי שאינו מעוניין למצוא את עצמו מול מנוע הרוס,  בין בעיות המנוע הנפוצות ניתן למנות בעיות בחלקים הבאים:
ראש מנוע – אחד המשפטים הנפוצים ביותר בכל הנוגע לליקויים ברכב הוא המשפט " הלך לי ראש המנוע " לכל מי שאינו בקיא במושגי עולם הרכב המונח ראש מנוע מתייחס למכסה העליון של המנוע, מכסה זה מחובר אל החלק התחתון דרך גומיית אטימה, במקרים שבהם מתחמם המנוע יתר על המידה כושלת הגומייה ויש להחליפה.
קרבוראטור – הקרבוראטור הוא שמו הלועזי של המאייד, רכיב זה במנוע אחראי על יצירת התערובת הנכונה של דלק ואוויר לשם עבודתו התקינה של המנוע.
ברגע שבו אנו לוחצים על דוושת הגז אנו בעצם מאפשרים לכמות אויר מסוימת להיכנס אל המאייד דרך המצערת, האוויר ודלק אותו מזרימה משאבת הדלק נפגשים ומעורבבים יחדיו לקבלת התערובת המתאימה להנעת המנוע, מהמאייד התערובת מוזרקת לבוכנות שם מתרחשת ההצתה וחוזר חלילה.
מגדש טורבו – מגדש טורבו היא מערכת לדחיסת אויר במנוע בעירה פנימי, ככל שנצליח לדחוס יותר אוויר אל הבוכנות נקבל הספק גדול יותר של הרכב, מגדש הטורבו נעזר בגזי הפליטה החוזרים מהמנוע לאחר תהליך השריפה ובטורבינה קטנה המחוברת למדחס.

כשל של אחד מהפריטים הנ"ל מחייב את החלפתו, לרוב מדובר בתיקון יקר המחייב הוצאה כספית גבוהה, על מנת ולהוזיל את עלויות הפריטים ניתן לרכוש אותם במגרש חלפים מקצועי.


+אופיר שיקלי